Po dwóch meczach wyjazdowych Panthers Wrocław zagrają po raz pierwszy we Wrocławiu. Już w niedzielę na Stadionie Olimpijskim podejmą Warsaw Sharks, a na kibiców oprócz sportowych emocji czeka wiele atrakcji i niespodzianek.

Panthers Wrocław po raz pierwszy zagrają przed własną publicznością. W poprzednich sezonach wszyscy kibice mogli emocjonować się zmaganiami Devils i Giants. Teraz czas na debiut nowej marki we wrocławskim futbolu. Przeciwnikiem Panter będzie drużyna Warsaw Sharks, która również powstała po połączeniu dwóch innych klubów. Dla wrocławskich futbolistów będzie to idealna okazja, by po dwóch pierwszych meczach pokazać swoją dominację.

22042014-pantery-2

Zmagania na boisku rozpoczną się o godz. 12.30, ale atrakcje dla kibiców rozpoczną się już w południe. – Mecze futbolu amerykańskiego to prawdziwe rodzinne pikniki. Na naszych fanów czeka wielkie grillowanie przed stadionem, pyszne smakołyki od naszych partnerów, muzyka, konkursy i dobra zabawa – mówi Jakub Głogowski, generalny menedżer Panthers Wrocław.

W niedzielę na Stadionie Olimpijskim zadebiutują nie tylko zawodnicy. Kibice po raz pierwszy zobaczą także w akcji Wild Cats Cheerleaders, czyli tancerki dopingujące naszych futbolistów oraz klubową maskotkę, która tego dnia pojawi się w towarzystwie kilku innych postaci.

Mecze futbolu amerykańskiego to doskonała zabawa dla kibiców w każdym wieku. – Dzieci mogą brać udział w przygotowanych konkursach, bawić się z maskotkami i korzystać z innych atrakcji. Dorośli śledzić zmagania najlepszych futbolistów w Polsce, a jeśli ktoś wybiera się na mecz po raz pierwszy i boi się, że nie zna zasad, na pewno pomogą w ich zrozumieniu profesjonalni spikerzy, którzy od pierwszego do ostatniego gwizdka komentują sytuację na boisku – opowiada Patrycja Moczulska, Prezes zarządu Panthers Wrocław.

Dzień przed meczem, czyli w sobotę 26 kwietnia zawodników Panthers Wrocław będzie można spotkać w Magnolia Park, gdzie o godz. 14.00 zaprezentują się wszystkim kibicom. Pokaz będzie częścią akcji Motoserce w czasie, której zbierana będzie krew dla potrzebujących dzieci. – Na scenie zobaczymy zawodników i tancerki, a pod nią wszyscy goście imprezy będą mogli spróbować swoich sił na futbolowym torze przeszkód, wygrać bilety na niedzielny mecz i kupić klubowe gadżety. Zapowiada się bardzo ciekawa sobota – zachęca Jakub Głogowski.

Panthers Wrocław – Warsaw Sharks 27 kwietnia godz. 12.30 Bilety w przedsprzedaży w cenie 13 i 17 zł dostępne na stronie biletin.pl. W dniu meczu bilety w kasach stadionu w cenie 15 i 20 zł. Dzieci do lat 7 wstęp wolny.

materiał nadesłany przez drużynę Panthers Wrocław